Udostępnij
Tweetnij

Spotify na Androida w końcu z opcją zmiany kolejności utworów

Spotify na Androida wciąż przechodzi wiele zmian i aktualizacji. Użytkownicy jednak bardzo długo wyczekiwali jednej naprawdę ważnej funkcji, która od dawna dostępna jest dla usługi w wersji na iOS. Jest nią możliwość zmiany kolejności utworów na liście odtwarzania. Aktualizacja jest już powoli wdrażana w Spotify.

Spotify na Androida wciąż jest aktualizowane. Teraz aplikacja otrzymała wreszcie długo wyczekiwaną funkcję. Jest nią możliwość zmiany kolejności utworów w listach odtwarzania. Znacznie ułatwi to tworzenie własnych list. Spotify potwierdził serwisowi Engadget, że ta funkcja jest nowym dodatkiem do aplikacji, chociaż użytkownicy iOS mają taką możliwość od dawna. Po dotknięciu przycisku menu z trzema kropkami na liście zobaczymy opcję edycji listy odtwarzania. Możesz poruszać się po utworach według własnego uznania. Kiedy skończysz, wystarczy po prostu potwierdzić.

Z pewnością pomoże to wszystkim tym, którzy lubią się przykładowo powoli rozgrzewać na treningu czy po prostu nie pasuje im kolejność piosenek na liście. Wspomniana zmiana wprowadzana jest ze strony serwera, więc nie potrzeba żadnej aktualizacji, by móc ją zobaczyć. Jeśli jej jeszcze nie widzicie, po prostu uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wkrótce powinna się ona pojawić.

Spotify Premium

Spotify ze zmianami w darmowej wersji

Przypomnijmy, że aplikacja w darmowej wersji umożliwia teraz wybór piosenek do streamingowania. Użytkownicy, którzy korzystają z darmowej wersji aplikacji mogą wybierać piosenki na żądanie z 15 najlepszych list odtwarzania Spotify. Znajduje się tam chociażby spersonalizowana mieszanka Discover Weekly. Firma twierdzi, że darmowa usługa odtwarzania muzyki na żądanie składa się z 750 utworów lub 40 godzin muzyki. Bezpłatna wersja usługi wciąż jednak zawiera w sobie reklamy. Nie spodziewajcie się zatem odtwarzania bez przeszkód.

Zobacz również: Najlepsze aplikacje na Androida – czerwiec 2018

Źródło: 9to5google

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij