Udostępnij
Tweetnij

Spotify ze zmianami w darmowej wersji usługi

Spotify, jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, miał doczekać się nowego interfejsu użytkownika związanymi ze zmianami, które miały zostać wprowadzone dla darmowej wersji. Okazuje się, że w plotkach było wiele prawdy, bo przedstawiciele firmy właśnie poinformowali, iż mają zamiar wprowadzić nową funkcję. Dotyczy ona losowej listy utworów.

Spotify w darmowej wersji umożliwia teraz wybór piosenek do streamingowania. Nie jest to jednak taka opcja, jaką sobie do końca wyobrażacie, co mogły sugerować przecieki. Użytkownicy, którzy korzystają z darmowej wersji aplikacji mogą wybierać piosenki na żądanie z 15 najlepszych list odtwarzania Spotify. Znajduje się tam chociażby spersonalizowana mieszanka Discover Weekly. Firma twierdzi, że darmowa usługa odtwarzania muzyki na żądanie składa się 750 utworów lub 40 godzin treści. Bezpłatna wersja usługi wciąż jednak zawiera w sobie reklamy. Nie spodziewajcie się zatem odtwarzania bez przeszkód.

Spotify ze zmianami w ciągu kilku tygodni

Spotify wprowadził także nowe narzędzia personalizacji dla niestandardowych list odtwarzania. Podczas dodawania ścieżek system zacznie uczyć się tego, co lubisz. Usługa sugeruje dodanie kolejnych utworów. Jeśli korzystasz z ograniczonego transferu danych lub znajdujesz się w obszarach o słabym zasięgu, włącza się nowy tryb oszczędzania. Optymalizuje on muzykę, by oszczędzać przepustowość. Wszystkie zapowiadane zmiany mają wejść w życie w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Nasi klienci zawsze powtarzają, że odkrywanie i słuchanie muzyki jest osobistym doświadczeniem, a my udoskonaliliśmy muzyczne doświadczenie oferowane przez wersję Free mając właśnie to na uwadze. To początek ewolucji Spotify, będziemy kontynuować wprowadzanie kolejnych udoskonaleń odzwierciedlających potrzeby naszych klientów. Nie chodzi tylko o zapewnienie użytkownikom bardziej spersonalizowanych darmowych funkcji już od momentu rejestracji, ale zapewnienie im większej kontroli nad ich muzycznymi przeżyciami, dzięki czemu mogą z łatwością znajdować i przesyłać ulubione utwory w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu. – powiedział Babar Zafar, VP of Product Development w Spotify.

Zobacz również: Najlepsze gry mobilne – marzec 2018

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij