Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 2004 gotowy. Microsoft wyłonił build RTM

Windows 10 2004 to kolejna duża aktualizacja dla okienek, która jest w przygotowaniu. Microsoft wyłonił build RTM tej edycji wcześniej w tym miesiącu. To oznacza, że wybrano finalny build oprogramowania z gałęzi 20H1, który to zostanie udostępniony dla wszystkich. Jednak Windows 10 2004 nie spodziewamy się na dniach.

Windows 10 2004 to duża aktualizacja funkcyjna, która Microsoft planuje udostępnić publicznie w przyszłym roku. Niedawno wspominaliśmy wam, że build RTM miał zostać wyłoniony jeszcze przed świętami. Wygląda na to, że tak się stało. Zac Bowden, który jest znanym obserwatorem firmy, przekazał taką informację w podcaście.

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Bowden twierdzi, że Microsoft podpisał build RTM Windows 10 2004 wcześniej w tym miesiącu. Dokładnej daty nie podał, ale nie zmienia to faktu, że w ten sposób nowa aktualizacja dla okienek jest coraz bliższa premierze dla wszystkich użytkowników. Nie spodziewajmy się jednak, że zostanie udostępniona w niedługim czasie. Najpierw trzeba ją dokładnie sprawdzić.

kiedy aktualizacja Windows 10 2004 RTM 20H1 Microsoft

Windows 10 2004 prędko nie zostanie udostępniony

Microsoft na razie milczy w kwestii dostępności Windows 10 2004. Potwierdzono jedynie nazwę i wiemy tylko tyle, że premiera planowana jest na przyszły rok. Możliwe, że nastąpi to dopiero wiosną 2020 roku. Wszak do tej pory udostępniane uaktualnienia funkcyjne w ten sposób. Drugie z nich pojawiały się jesienią.

Windows 10 2004 to duża aktualizacja, która wniesie wiele nowości i funkcji. W przypadku edycji 1909 z listopada skupiono się na poprawie wydajności i niezawodności. Dlatego nowych opcji pojawiło się tak niewiele. Jednak następne uaktualnienie będzie już ciekawsze.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: YouTube

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij