Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 2004 ma osiągnąć status RTM w przyszłym miesiącu

Windows 10 2004 to kolejna duża aktualizacja dla okienek. Nowe informacje sugerują, że Microsoft chce wyłonić build RTM już w przyszłym miesiącu. Jest nawet dokładna data. Jednak ciągle nie wiadomo, kiedy Windows 10 2004 zostanie udostępniony publicznie. Na dostępność w tym roku nie powinniśmy liczyć.

Windows 10 2004 został ogłoszony kilka dni temu. Microsoft zdecydował się na taką, a nie inną nazwę dla kolejnego dużego uaktualnienia dla okienek. Zanim jednak kolejna aktualizacja funkcyjna zostanie udostępniona publicznie, to najpierw musi zostać wyłoniony build RTM. Potem trzeba go będzie dogłębnie przetestować, aby upewnić się, że nie ma żadnych problemów.

Nowe informacje wskazują na to, że Microsoft chce wybrać Windows 10 2004 RTM do 17 grudnia. Zapewne wynika to z faktu, że firma liczy się z sezonem świątecznym, który będzie wiązać się z urlopami. Stąd może wynikać taki, a nie inny termin. Źródło wspomina też, że wtedy możemy poznać datę premiery. Cóż, osobiście na to bym się nie nastawiała.

kiedy aktualizacja Windows 10 2004 RTM 20H1 Microsoft

Microsoft w przypadku dużych aktualizacji funkcyjnych w ostatnim czasie nie podawał konkretnych informacji o dacie dostępności. Przekazywano tylko, że nastąpi to w maju czy listopadzie. W przypadku Windows 10 2004 pewnie będzie podobnie. Poznamy zapewne tylko miesiąc, w którym oprogramowanie zostanie udostępnione dla wszystkich.

Windows 10 2004 RTM musi być dokładnie przetestowany

Pamiętajmy, że Microsoft przy okazji ostatnich dużych aktualizacji zaliczał wpadki. Firma zapewne wie, że może być podobnie w przypadku kolejnej wersji. Dlatego Windows 10 2004 RTM prędko publicznie nie zostanie udostępniony. Najpierw będzie dogłębnie testowany z Insiderami. Po to, aby wyłapać ewentualne błędy.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij