Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 20H2 w trakcie wewnętrznych testów

Windows 10 20H2 to kolejna duża aktualizacja dla okienek, którą Microsoft opracowuje pod nazwą Manganese. Jej premiera odbędzie się w drugiej połowie 2020 roku. Tymczasem dowiadujemy się, że już są prowadzone wewnętrzne testy. W niedługim czasie pierwsze kompilacje Windows 10 20H2 zostaną udostępnione Insiderom.

Windows 10 20H2 jest już w trakcie przygotowywania i wiemy, że Microsoft rozwija to uaktualnienie pod kryptonimem Manganese. Jak dobrze wiemy, obecnie finalizowana jest wersja 2004. Prawdopodobnie build RTM zostanie podpisany w przyszłym miesiącu. Wkrótce testerzy będą mogli wypróbować nowe funkcje.

Windows 10 20H2 Manganese zostanie udostępniony najpierw tym członkom niejawnych testów beta okienek, którzy wybiorą opcję Skip Ahead. Na razie jest ona zamknięta, ale powinna w niedługim czasie się pojawić. To oni wypróbują nowe kompilacje w pierwszej kolejności. Tam jednak początkowo nie będzie nowych funkcji. Będą one wprowadzane w późniejszym czasie.

Windows 10 20H2 Manganese kiedy premiera aktualizacja

Windows 10 20H2 Manganese dopiero w drugiej połowie 2020 roku

Nie ukrywajmy, ale na finalną wersję systemu Windows 10 20H2 przyjdzie nam trochę poczekać. Wiadomo, że premiera odbędzie się dopiero w drugiej połowie 2020 roku. Być może bardziej przybliżony termin uda się ustalić na podstawie daty premiery edycji 2004. Wszak obie wersje powinno dzielić około pół roku.

Na razie nie wiadomo jeszcze, co Microsoft szykuje z myślą o Windows 10 20H2. W Manganose powinny pojawić się nowe funkcje, których było bardzo mało w wersji 1909. Wiemy jednak, że Microsoft w najbliższym czasie nie planuje eksperymentować w podobny sposób. Na razie była to jednorazowa próba.

Przeczytaj także: Google Play dostaje nowe, praktyczne opcje w ustawieniach

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij