Udostępnij
Tweetnij

Google Play dostaje nowe, praktyczne opcje w ustawieniach

Google Play w tym tygodniu dostał nowe, praktyczne opcje, które dodano do sekcji ustawienia. Są to cztery nowe funkcje, które z pewnością przydadzą się na co dzień użytkownikom smartfonów z systemem Android. W ten sposób Sklep Play pozwoli wyczyścić listę życzeń. Można również opuścić wszystkie beta programy.

Google Play otrzymał otrzymał na telefonach z systemem Android w sekcji ustawienia praktyczne opcje, które z pewnością docenicie. Tam pojawiły się cztery nowe funkcje, które będą naprawdę przydatne. Tym bardziej, gdy wykorzystujecie w pełni możliwości, które daje Sklep Play. Rzućmy sobie na nie okiem.

Pierwszą nowością jest wyczyszczenie listy życzeń. W ten sposób można ją wymazać do zera z użyciem zaledwie jednej opcji. Kolejną jest opuszczenie wszystkich programów beta aplikacji. Takie rozwiązanie przyda się w momencie, gdy dojdziecie do wniosku, że nie chcecie już być dłużej betatesterami. Wtedy wszystkie poglądowe wersje aplikacji zostaną przywrócone do stałych wydań.

Google Play praktyczne opcje ustawienia lista życzeń Android

Google Play pozwoli również na wyrejestrowanie się ze wszystkich nadchodzących urządzeń. Na koniec mamy opcję pozwalają na wypisanie się z listy oczekujących na debiut aplikacji i gier, które postanowiliśmy obserwować. Po to, aby w momencie ich debiutu w Sklepie otrzymać odpowiednie powiadomienie.

Nowe, praktyczne opcje w Google Play jeszcze nie u wszystkich

Opisane wyżej nowości zaczynają już pojawiać się na smartfonach z systemem Android. Jednak nie są jeszcze widoczne u wszystkich. Ja na własnym urządzeniu ich nie widzę. Stąd posiłkuję się zrzutami ekranowymi z serwisu źródłowego. Możecie jednak sprawdzić u siebie, czy w ustawieniach ogólnych pojawia się nowa sekcja o nazwie Preferencje Sklepu Plau.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: AndroidPolice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij