Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 1809 dostępny dla wszystkich

Windows 10 1809, czyli aktualizacja October 2018 Update, jest już ogólnodostępna. To oznacza nic innego, że każdy użytkownik może udać się do mechanizmu automatycznych uaktualnień. Tam po sprawdzeniu dostępności nowych wersji pojawi się wersja 1809. Uaktualnienie Windows 10 October 2018 Update ciągle ma jednak pewne błędy.

Windows 10 1809 został oryginalnie wydany na początku października. Jak jednak dobrze wiemy, była to bardzo psotliwa aktualizacja. Dlatego Microsoft po kilku dniach October 2018 Update po prostu wycofał. Upłynęło kilka tygodni i w listopadzie oprogramowanie udostępniono ponownie. Teraz ta wersja okienek jest ogólnie dostępna. Co to oznacza?

Windows 10 1809 jest dostępny dla wszystkich. To znaczy, że wystarczy udać się do mechanizmu automatycznych aktualizacji, gdzie należy wyszukać nowe uaktualnienia. Po chwili pojawi się, o ile jeszcze nie jest zainstalowany, October 2018 Update. Dotyczy to wszystkich zgodnych urządzeń.

Windows 10 1809 Redstone 5 kiedy premiera Windows 10 October 2018 Update RTM jak zainstalować

Windows 10 1809 dalej zawiera pewne błędy

Warto mieć na uwadze, że Windows 10 1809 ciągle zawiera pewne błędy. Microsoft wcale nie ukrywa, że one są. Dlatego omówiono jest na stronie wsparcia technicznego okienek. Informacje na ten temat znajdziecie w tym artykule bazy wiedzy.

Aktualizacja Windows 10 1809 jest ciągle zablokowana na komputerach, gdzie występuje oprogramowanie Morphisec Protector, wadliwe sterowniki Intela czy wybrane programy Trend Micro. To samo dotyczy maszyn, które mają układy graficzne AMD Radeon HD2000 i HD4000. Na tych sprzętach October 2018 Update zainstalować nie można. Warto to mieć na uwadze, bo blokada zostanie zdjęta przez Microsoft dopiero po uzyskaniu rozwiązania.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z listopada

źródło: The Verge

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij