Udostępnij
Tweetnij

Sony zamyka platformę PlayStation Mobile

Firma Sony poinformowała dzisiaj, że zamyka platformę PlayStation Mobile, która została stworzona z myślą o grach niezależnych.

PlayStation Mobile

Firma Sony poinformowała dzisiaj, że zamyka platformę PlayStation Mobile, która została stworzona z myślą o grach niezależnych.

Japoński gigant podał do wiadomości, że usługa PlayStation Mobile nie będzie już dalej wspierana przez firmę. Platforma zostanie odłączona 15 lipca. Graczom zostanie udostępniona jednak możliwość pobierania gier, które wcześniej dzięki usłudze zakupili. Użytkownicy będą mogli to zrobić do 10 września. Później Sony uniemożliwi również korzystanie z tej opcji. Po tej dacie wszystkie zakupione gry trzeba będzie trzymać na dysku.

Gracze będą mogli jednak nadal używać swoich gier, jeśli odpalą taką opcję korzystając z ustawień konsoli (PS Vita) lub z aplikacji PlayStation Mobile (w przypadku urządzeń mobilnych z Androidem). Należy jednak pamiętać, by dokonać aktywacji przed wspomnianym 10 września.

Źródło: TheVerge

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij