Udostępnij
Tweetnij

Gra Rainy Cat Fight wykorzysta gogle do wirtualnej rzeczywistości

Rainy Cat Fight, nowa produkcja Christiana Schmidhaltera, została zapowiedziana na mobilne sprzęty z Androidem.

Rainy Cat Fight

Rainy Cat Fight, nowa produkcja Christiana Schmidhaltera, została zapowiedziana na mobilne sprzęty z Androidem. 

Gra o walczących na szpady kotach nie powinna już nikogo dziwić. Przynajmniej nie tych, którzy są zaznajomieni z przygodami Shreka. Ale tym razem twórcy gier mobilnych wspięli się na wyższy poziom. Rainy Cat Fight proponuje bowiem rozgrywkę z wykorzystaniem okularów do wirtualnej rzeczywistości.

Sama gra, jak się można domyślić, polega na wzięciu w dłoń (czyli kocią łapę) szpady i „dźganiu” przeciwnika. Za broń posłuży nam smartfon. Wszystko jest ubrane w kreskówkową oprawę i dobry humor. Do gry potrzebnych jest dwóch użytkowników, oczywiście. Tytuł zapowiedziany został chwilowo jedynie na mobilne sprzęty z Androidem. Nie wiadomo jednak, kiedy gra miałaby trafić do sklepu Play i jaka będzie dokładnie jej cena.

Źródło: PocketGamer

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij