Udostępnij
Tweetnij

Diablo 4 patch 1.1.2 i 1.1.3 w drodze. Blizzard potwierdza łatki

Diablo 4 to gra, którą Blizzard na bieżąco aktualizacje. W drodze są nowe łatki i są to patche 1.1.2 oraz 1.1.3. Pierwszy z nich został znaleziony na serwerach studia. Natomiast patch 1.1.3 dla Diablo 4 ma zostać udostępniony w ciągu kilku najbliższych tygodni. Zobaczmy sobie, co wiadomo o przyszłych aktualizacjach.

Diablo 4 to gra, którą Blizzard łata na bieżąco. Niedawno tytuł otrzymał aktualizację z numerkiem 1.1.1. Teraz dowiadujemy się, że w drodze jest patch 1.1.2, a nawet kolejny oznaczony ciągiem znaków 1.1.3. Pierwszy z nich został dostrzeżony na serwerach studia, a więc prace nad nim przebiegają w najlepsze. Co już wiemy o tym uaktualnieniu?

Patch 1.1.2 dla Diablo 4 naprawi jeden z poważnych błędów. Mowa o problemie, który uniemożliwiał graczom ukończenie pobocznego zadania Fury Against Fate, co potwierdził Adam PezRader Fletcher, jeden z dyrektorów projektu. Łatka ma pojawić się w bardzo niedługim czasie.

Patch 1.1.2 dla Diablo 4 nie jedynym

Diablo 4 później ma otrzymać patch 1.1.3, który również został potwierdzony przez Fletchera. Twierdzi on, że łatka zostanie udostępniona w ręce graczy w ciągu kilku najbliższych tygodni i rozwiąże dodatkowe problemy z postępami zgłaszane przez użytkowników gry. Dotyczy to części zadań. Natomiast łatka z numerkiem 1.1.2 może pojawić się nawet lada moment.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij