Udostępnij
Tweetnij

Diablo 4 beta pojawia się w launcherze Battle.net

Diablo 4 beta może być bliżej, niż nam się wydaje. Launcher Battle.net został wzbogacony w informacje o instalacji nowej gry. Nie można więc wykluczyć, że Blizzard w nieodległym czasie uruchomi testy. Oczywiście na razie nie ma możliwości pobrania Diablo 4 beta na własny komputer i nie wiadomo, kiedy się to zmieni.

Diablo 4 beta zostało zapowiedziane kilka tygodni temu. Wtedy Blizzard pochwalił się, że zło powróci w 2023 r. Obecnie fani serii czekają na oficjalne testy i te być może nie są takie odległe. Co sugeruje launcher Battle.net, który został wzbogacony o sekcję z tym tytułem.

Diablo 4 beta launcher Battle.net

Na powyższym zrzucie ekranowym widać, że launcher Battle.net ma sekcję z Diablo 4 beta, ale gry i tak nie da się jeszcze zainstalować. Przycisk Rozpocznij instalację pozostaje nieaktywny. Można jednak zobaczyć pewne informacje, które zawierają m.in. wzmianki o możliwości dostosowania zawartości tytułu.

Testy Diablo 4 beta poprzez launcher Battle.net nie na dniach

Widzimy, że Blizzard rzeczywiście szykuje się do uruchomienia testów gry Diablo 4 beta, które pewnie potrwają kilka miesięcy. Firma będzie chciała uzyskać jak najwięcej opinii i głosów od graczy przed właściwą premierą. Tytuł powstaje pod nazwą kodową Fenris i taka pojawia się w plikach konfiguracyjnych należących do studia. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na więcej informacji i start programu pilotażowego.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij