Udostępnij
Tweetnij

Diablo 4 beta blisko? Blizzard uruchomił na stronie zapisy

Diablo 4 beta to tytuł, na który czeka wielu graczy. Blizzard da przed premierą wczesny dostęp do gry, gdzie będzie ją można sprawdzić przed debiutem. Tymczasem uruchomiono stronę, gdzie można się zarejestrować. Zapisy do Diablo 4 beta ruszyły przed wydarzeniem Xbox & Bethesda Showcase.

Diablo 4 beta może być bliżej, niż nam się wydaje. Blizzard cały czas każe nam czekać na nowe przygody powiązane z Tristram. Tymczasem uruchomiono zapisy do programu pilotażowego na specjalnej stronie. Coś więc może być na rzeczy i powrót zła wcale nie musi być odległy.

kiedy Diablo 4 beta zapisy Blizzard

Specjalna strona z rejestracją do Diablo 4 beta została uruchomiona na tej stronie. Termin wydaje się być nieprzypadkowy. Wszak przed nami wydarzenie Xbox & Bethesda Showcase, gdzie nowa gra ze stajni Blizzarda może mieć swoje kilka chwil. Czy tak będzie, to przekonamy się w niedługim czasie.

Rejestracja do Diablo 4 beta z kontem Battle.net

Zapisy do programu pilotażowego Diablo 4 są dla wszystkich. Blizzard wymaga jedynie konta Battle.net, z którym powiązany jest e-mail podawany w trakcie rejestracji. Nie wiadomo, czy zwiastuje to szybką dostępność wersji beta. Wcale tak nie musi być i nie można wykluczyć, że będziemy musieli jednak poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla Windows 11

źródło

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij