Udostępnij
Tweetnij

WhatsApp dostanie przeprojektowane ustawienia i nowy skrót

WhatsApp to popularny komunikator, który Meta cały czas rozwija. W drodze jest nowy skrót, który otwiera przeprojektowane ustawienia. Firma doszła do wniosku, że ułatwi dostęp do tej sekcji. Przy okazji zmieni jej wygląd w aplikacji. Planowane zmiany dostrzeżono w WhatsApp w poglądowej wersji beta na Androida.

WhatsApp to komunikator, który ciągle jest wzbogacany w nowe funkcje. Meta postanowiła teraz zmienić wygląd jednej z ważnych sekcji. W aplikacji pojawią się przeprojektowane ustawienia oraz nowy skrót, które uruchomi ten widok. Zmiany dostrzeżono w poglądowej wersji na urządzenia z Androidem.

WhatsApp przeprojektowane ustawienia nowy skrót

Nowy skrót z WhatsApp widoczny jest na zrzucie ekranowym po lewej stronie. Otwiera on przeprojektowane ustawienia, które widać po prawej stronie. Trzeba przyznać, że Meta uporządkowała sekcję i wprowadziła tu znacznie lepszy widok w porównaniu do tego, co znamy do tej pory.

Nowy skrót i przeprojektowane ustawienia w WhatsApp beta

Wspomniane nowości nie są jeszcze widoczne u wszystkich użytkowników aplikacji. Znajdują się w poglądowym wydaniu WhatsApp beta na Androida. Dokładnie w wydaniu z numerkiem 2.23.11.16. Na razie nie znamy planów firmy Meta związanych z harmonogramem wprowadzenia tych modyfikacji w finalnej odsłonie komunikatora. Pewnie jednak nastąpi to w ciągu kilku najbliższych tygodni. Na razie trzeba czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij