Udostępnij
Tweetnij

WhatsApp z edycją wiadomości. Na takie nowości czekaliśmy od lat

WhatsApp to popularny komunikator, który co jakiś czas wzbogacany jest o kolejne nowości. Meta ogłosiła długo wyczekiwaną funkcję i tą jest edycja wiadomości, które zostały już wysłane. Rozpoczęto globalne wdrażanie tej opcji. Nowość pojawi się u wszystkich użytkowników WhatsApp w ciągu najbliższych tygodni.

WhatsApp to komunikator, który Meta co jakiś czas dozbraja w kolejne nowości. Na oficjalnym blogu aplikacji ogłoszono długo wyczekiwaną funkcję. Tą jest edycja wiadomości, które zostały już wysłane do odbiorcy. Jak to działa? Rzućmy sobie na tę opcję okiem.

WhatsApp edycja wiadomości nowości

Edycja wiadomości w komunikatorze WhatsApp będzie możliwa po dłuższym jej naciśnięciu i następnie wybraniu z menu opcji Edytuj. Następnie można wprowadzić zmiany. Nasz rozmówca zobaczy, że te zostały naniesione, bo zostaną one odpowiednio oznaczone. Jednak nie będzie widział historii modyfikacji i zobaczy tylko ostateczną wersję.

Edycja wiadomości w WhatsApp przez 15 minut

Warto dodać, że edytowanie wiadomości nie będzie możliwe bez końca. Opcja ma być dostępna w komunikatorze WhatsApp przez 15 minut od wysłania. Meta przekazała, że nowa funkcja jest już udostępniana i powinna pojawić się u wszystkich użytkowników aplikacji w ciągu kilku najbliższych tygodni. Jeśli więc jeszcze jej nie widzicie, to cierpliwości. Wkrótce zostanie oddana również w wasze ręce.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla systemu Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij