Udostępnij
Tweetnij

Klawiatura WhatsApp dostaje nowe emoji z Unicode 15.0

Klawiatura WhatsApp została wzbogacona o nowe emoji, które są częścią aktualizacji Unicode 15.0. Popularny komunikator dostał je teoretycznie już wcześniej. Jednak dostęp nie był oferowany z poziomu oryginalnej klawiatury aplikacji. Wraz z jedną z ostatnich wersji beta WhatsApp uległo to w końcu zmianie.

WhatsApp to popularny komunikator, który jakiś czas temu dostał nowe emoji. Pochodzą one z aktualizacji Unicode 15.0 i zostały wprowadzone wraz z jedną z poprzednich wersji beta aplikacji. Mowa o tym samie zestawie nowych emotek, które Apple wdrożyło w iOS 16.4. Problem był jednak w tym, że wbudowana klawiatura nie dawała do nich dostępu.

klawiatura WhatsApp nowe emoji Unicode 15.0

Klawiatura WhatsApp nie dawała do niedawna dostępu do tej nowości. Nowe emoji były dostępne z poziomu innych klawiatur, ale nie tej zintegrowanej z komunikatorem. Teraz to uległo zmianie i część testerów uzyskało do nich dostęp.

Klawiatura WhatsApp ma nowe emoji z Unicode 15.0 w wersji beta

Nowość ponownie pojawia się w becie popularnego komunikatora. Tym jest WhatsApp z numerkiem 2.23.5.13, gdzie Meta dodała nowe emoji z Unicode 15.0 do klawiatury zintegrowanej z aplikacją. Z czasem pewnie pojawią się także w finalnym wydaniu programu. Na to jednak będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla systemu Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij