Udostępnij
Tweetnij

WhatsApp beta wprowadza nowe emoji

WhatsApp beta to poglądowa wersja popularnego komunikatora. Aplikacja w nowej wersji otrzymała nowe emoji. Dodano je wraz z uaktualnieniem z numerkiem 2.22.25.12. Do istniejących ośmiu wprowadzono 21 nowych obrazków. Zobaczmy sobie nowe emoji, które WhatsApp otrzymał w poglądowej edycji beta.

WhatsApp beta to poglądowa wersja komunikatora, która wprowadza nowości na jakiś czas przed tym, aż otrzymują je wszyscy użytkownicy. Nie inaczej jest w przypadku nowej odsłony aplikacji na Androida. W niej pojawiły się nowe emoji. Meta przygotowała łącznie ponad 20 nowych obrazków. Rzućmy sobie na nie okiem.

W nowej odsłonie WhatsApp beta na Androida pojawiają się nowe emoji, których łącznie jest ponad 21. Widać je na załączonym niżej zrzucie ekranowym po prawej stronie. Natomiast po lewej widoczne są dotychczasowe emotki, których było osiem. Poza tym część z nich nieco zmodyfikowano, co też można podejrzeć poniżej.

WhatsApp beta nowe emoji

Nowe emoji w WhatsApp beta 2.22.25.12

Nowe emoji zostały wprowadzone wraz z aktualizacją komunikatora WhatsApp beta na Androida z numerkiem 2.22.25.12. Zapewne za kilka tygodni taka nowość zostanie wprowadzona do finalnej wersji aplikacji. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie to nastąpi. Na razie zmiana przez jakiś czas będzie dostępna w formie testów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij