Udostępnij
Tweetnij

YouTube Music otrzyma podcasty. Google szykuje nową funkcję

YouTube Music to kolejna platforma, w której pojawią się podcasty. Potwierdził to jeden z przedstawicieli firmy należącej do Google. Dowiadujemy się, że taka funkcjonalność pojawi się już wkrótce. Podcasty w YouTube Music będą dostępne także w darmowej wersji, a nie wyłącznie dla subskrybentów planu Premium.

Podcasty zyskują na popularności i trafiają do kolejnych platform. Podobnie wkrótce będzie w przypadku aplikacji YouTube Music, która też otrzyma taką funkcjonalność. Google już nad nią pracuje. Rąbka tajemnicy w tej sprawie uchylił Kai Chuk w wypowiedzi dla serwisu The Verge.

Chuk potwierdził w wypowiedzi dla The Verge, że podcasty trafią do YouTube Music i przekazał, że nastąpi to w niedługim czasie. Obecnie można je oglądać, ale Google chce wprowadzić też rozwiązanie dla tych osób, które chcą tylko ich słuchać.

Podcasty w YouTube Music nie tylko w planie Premium

Wiemy, że Google planuje wprowadzić podcasty do YouTube Music dla wszystkich użytkowników. To oznacza, że będą one dostępne nie tylko w planie Premium, ale też poza nim. Oczywiście w tym drugim przypadku trzeba będzie liczyć się z reklamami, które będą pojawiać się w audycjach. Nowość ma pojawić się w platformie wkrótce, ale bardziej przybliżony termin nie jest znany.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij