Udostępnij
Tweetnij

WhatsApp wkrótce z nową funkcją. Komunikator pozwoli wybrać jakość zdjęcia

WhatsApp to popularny komunikator. Wkrótce pojawi się w nim nowa funkcja. Co to będzie? Aplikacja pozwoli wybrać jakość zdjęcia, które nie zostanie skompresowane i w ten sposób fotografia zostanie przesłana do odbiorcy w WhatsApp w oryginalne. Taka opcja przyda się, gdy będziemy chcieli pokazać szczegóły.

WhatsApp to wszechstronny komunikator, który ma wiele opcji. W drodze jest kolejna nowa funkcja. Znaleziono ją w poglądowym wydaniu popularnej aplikacji, a więc nie jest ona jeszcze ogólnodostępna, co oczywiście z czasem ulegnie zmianie. Co to takiego? To nowe ustawienie o nazwie jakość zdjęcia.

komunikator WhatsApp nowa funkcja jakość zdjęcia

WhatsApp, jak i inne popularne komunikatory kompresuje przesyłane zdjęcia. Jednak w aplikacji wkrótce pojawi się opcja, która pozwoli zachować oryginalną jakość fotografii. Widać to na powyższych zrzutach ekranowych, które udostępnił serwis źródłowy. Nowa funkcja została odkryta w becie aplikacji na Androida.

Jakość zdjęcia w aplikacji WhatsApp beta na Androida

Wspomniana nowość została znaleziona w wersji beta WhatsApp na Androida. Dokładnie w poglądowym wydaniu popularnego komunikatora z numerkiem 2.23.2.11. Kiedy taka funkcja znajdzie się w finalnej wersji aplikacji, to na razie nie wiadomo. Na pewno nie wcześniej niż w ciągu kilku najbliższych tygodni, co warto mieć na uwadze. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij