Udostępnij
Tweetnij

WhatsApp beta dostaje zakładki dla wiadomości

WhatsApp beta to poglądowa wersja popularnego komunikatora, która otrzymała ciekawą nowość. To zakładki dla wiadomości, co pozwoli na oznaczanie wybranych wątków z konwersacji. Na razie opcja znajduje się w testowym wydaniu aplikacji. Z czasem znajdziemy ją także w WhatsApp dostępnym dla wszystkich użytkowników.

WhatsApp beta to poglądowa wersja aplikacji, która niedawno otrzymała nowe emoji. Teraz doszukano się nowej funkcji i tą są zakładki dla wiadomości. Na razie nie jest ona dostępna dla testerów, ale informacje na jej temat doszukano się w kodzie komunikatora w przypadku wydania na urządzenia z Androidem.

WhatsApp beta nowe emoji zakładki wiadomości

Aktywacja tej funkcji sprawia, że pojawiają się zakładki dla wiadomości. Specjalna ikonka z WhatsApp pozwoli oznaczać wybrane wątki i w ten sposób zachowywać je na później. Nawet w momencie, gdy są włączone znikające wiadomości. Warto jednak dodać, że wszyscy uczestnicy czatu będą mogli je usuwać w każdej chwili.

Zakładki dla wiadomości w WhatsApp beta 2.23.1.24

Nowa funkcja została znaleziono w komunikatorze WhatsApp beta na urządzenia z systemem Android. Dokładnie w wydaniu z numerkiem 2.23.1.24, które zostało już udostępnione poprzez Sklep Play. W przeciwieństwie do samych zakładek, bo te na razie dla testerów nie są jeszcze dostępne, co pewnie ulegnie zmianie w niedługim czasie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij