Udostępnij
Tweetnij

Notatnik z Windows 11 otrzyma karty. Microsoft nie dochował go w tajemnicy

Notatnik z Windows 11 otrzyma funkcję, którą Microsoft wcześniej wprowadził do Eksploratora plików. To karty, które znamy z przeglądarek internetowych. Nowość nie została dochowana w tajemnicy i ujawnił ją jeden z pracowników firmy. Na razie nie wiadomo, kiedy Notatnik z Windows 11 otrzyma taką opcję.

Windows 11 wcześniej w tym roku wprowadził karty do Eksploratora plików i była to bardzo wyczekiwana nowość. Teraz dowiadujemy się, że podobne rozwiązanie otrzyma kolejna aplikacja z okienek. Jest nią Notatnik i rąbka tajemnicy na ten temat uchylił jeden z pracowników firmy Microsoft. Udostępnił on zrzut ekranowy widoczny poniżej.

Notatnik Windows 11 karty Microsoft

Widzimy, że Microsoft testuje specjalną wersję aplikacji Notatnik dla Windows 11, która zawiera karty. W ten sposób będzie można pracować z kilkoma oknami jednocześnie. Można też dostrzec informację, że jest to oprogramowanie na wewnętrzne potrzeby. Poza tym widać zdanie, aby nie udostępniać zrzutów ekranowych, co niestety miało miejsce.

Notatnik z Windows 11 otrzyma karty w 2023 roku

Na razie nie wiadomo, kiedy Notatnik otrzyma karty. Możemy jednak się spodziewać, że Microsoft wprowadzi taką nowość do tej aplikacji z Windows 11 w przyszłym roku. Na razie trwają wewnętrzne testy. Niedługo pewnie zostaną one rozszerzone o członków niejawnego programu beta testów okienek.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij