Udostępnij
Tweetnij

Chrome Early Stable — Google ogłasza nowy kanał przeglądarki

Chrome Early Stable to nowy kanał przeglądarki Google, który został ogłoszony przez firmę. Zostanie on wprowadzony w życie na początku lutego. Nastąpi to wraz z udostępnieniem Google Chrome 110. Gigant wierzy, że takie wydanie pozwoli na lepsze przetestowanie zmian przed publicznym wdrożeniem dla wszystkich.

Chrome Early Stable to nowy kanał przeglądarki Google. Firma ogłosiła go na oficjalnym blogu, gdzie wyjaśniono przyczyny związane z wprowadzeniem takiej nowości. Zostanie ona wdrożona w przyszłym kwartale wraz z wydaniem z numerkiem 110. Znamy już harmonogram, w którym podano konkretne daty.

Zmiany zaczną obowiązywać od wydania Google Chrome 110. W wersji beta przeglądarka zostanie udostępniona 12 stycznia. Potem przyjdzie czas na kanał Early Stable, który zostanie uruchomiony 1 lutego. Natomiast kilka dni później (7 lutego) aplikacja doczeka się finalnej wersji dla wszystkich użytkowników.

Google Chrome Early Stable dla wybranych

Google przekazało, że Chrome Early Stable zostanie udostępniony tylko dla części użytkowników popularnej przeglądarki internetowej. Ma to dotyczyć małego procenta osób, który to nie został sprecyzowany. Firma wierzy, że taki kanał pozwoli na wyłapanie błędów, które może zawierać oprogramowanie i w ten sposób lepsze dopracowanie aplikacji przed publicznym udostępnieniem. Jest to jakiś pomysł, który zapewne przyniesie efekt.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij