Udostępnij
Tweetnij

WhatsApp beta na tablety z Androidem. Meta prowadzi testy

WhatsApp beta to poglądowa wersja komunikatora Meta, która doczekała się wyczekiwanej nowości. Tą jest wersja na tablety z systemem Android. Obecnie trwają testy aplikacji, ale taka funkcja nie jest szeroko dostępna. Domyślamy się, że WhatsApp na tablety z Androidem zostanie udostępniony za kilka miesięcy.

WhatsApp beta na Androida wprowadza wyczekiwaną funkcję. Tą jest wersja na tablety, na którą Meta kazała naprawdę długo czekać. Obecnie trwają pierwsze testy rozwiązania, które mają na celu przygotowanie nowej opcji pod szerokie wdrożenie. Nie są one jednak na razie ogólnodostępne.

WhatsApp beta tablety Android Meta testy

WhatsApp beta na tablety z Androidem pojawia się w sekcji połączonych urządzeń. Tam znajduje się opis dotyczący instalacji aplikacji z poziomu Sklepu Play, skąd oczywiście w takiej wersji na razie nie da się jeszcze jej pobrać. Są to dopiero przymiarki firmy Meta do wprowadzenia takiej funkcjonalności.

WhatsApp beta na tablety z Androidem w wersji 2.22.24.18

Nowość została znaleziona w WhatsApp beta w wersji na urządzenia z Androidem w wydaniu z numerkiem 2.22.24.18. Na razie nie znamy dokładnych planów Meta z wprowadzeniem aplikacji na tablety. Najpierw odbędą się testy komunikatora na większych ekranach. Publiczna premiera zapewne planowana jest na przyszły rok. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij