Udostępnij
Tweetnij

Telefon Google otrzymuje zmiany obejmujące interfejs

Telefon Google otrzymuje kolejne zmiany. Tym razem obejmują one interfejs aplikacji i na razie zostały one udostępnione w ramach testów. Dostęp mają nieliczni użytkownicy. Co się zmieniło? Firma wprowadziła nowy rząd z czterema przyciskami. Nie wiadomo, kiedy Telefon Google otrzyma te zmiany u wszystkich.

Telefon Google to popularna aplikacja, która co jakiś czas przechodzi zmiany. Tak jest ponownie i tym razem obejmują one interfejs użytkownika, który czekają pewne modyfikacje. Na razie udostępniono je w ramach testów. Dlatego dostęp na razie mają tylko nieliczni. Zobaczmy sobie, co się zmieniło.

Telefon Google zmiany interfejs

Jakiś czas temu aplikacja Telefon Google dostała dwa rzędy z przyciskami, gdzie znajdują się dostęp do klawiatury, wyciszanie się, dodawanie uczestników do połączenia, nagrywanie interakcji czy zawieszanie połączenia i więcej. Teraz firma zdecydowała się na jeden rząd z czterema przyciskami, co widać na załączonych powyżej zrzutach ekranowych udostępnionych przez serwis źródłowy.

Zmiany obejmujące interfejs w aplikacji Telefon Google beta

Na razie wspomniane zmiany zostały wprowadzone do aplikacji Telefon Google w poglądowej wersji beta. Pojawiają się w wydaniu z numerkiem 90.0.475844574. Jednak sama instalacja to za mało. Dostęp do modyfikacji włączany jest po stronie serwerów firmy. Dlatego nie widzą ich na razie wszyscy użytkownicy oprogramowania.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla systemu Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij