Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Watch 3 z aktualizacją. Są nowe tarcze z Wear OS

Samsung Galaxy Watch 3 załapał się na nowe uaktualnienie. Aktualizacja firmware wprowadza m.in. nowe tarcze z Wear OS. Wiemy, że ma też je dostać zegarek Active 2. Poza tym pojawiają się pewne zmiany obejmujące funkcję Zdrowie. Aktualizacja dla smartwatchy Samsung Galaxy Watch 3 jest już udostępniana.

Samsung Galaxy Watch 3 to smartwatch sprzed dwóch lat. Została udostępniona nowa aktualizacja oprogramowania dla tego zegarka, która wprowadza m.in. nowe tarcze z Wear OS, czyli oprogramowania, pod którego kontrolą pracują modele 4. i 5. generacji. Koreańczycy zapowiedzieli je także wcześniej dla edycji Active 2, ale tutaj gotowego uaktualnienia na razie nie ma.

Samsung Galaxy Watch 3 aktualizacja nowe tarcze Wear OS

Aktualizacja udostępniana na smartwatche Samsung Galaxy Watch 3 wprowadza firmware oznaczony ciągiem znaków R840XXU1DVH4. Wraz z nią pojawiają się dwie nowe tarcze z Wear OS. Pierwszą jest analogowa pro, a drugą gradientowy numer. Ta pierwsza widoczna jest na powyższym zdjęciu z serwisu źródłowego.

Aktualizacja na smartwatche Samsung Galaxy Watch 3 to nie tylko nowe tarcze z Wear OS

Nowa aktualizacja udostępniana dla zegarków Samsung Galaxy Watch 3 wprowadza nie tylko nowe tarcze. Nowością jest także wskaźnik dziennej aktywności synchronizowany z aplikacją Zdrowie oraz dodano funkcję nagrywania po wykryciu chrapania przy użyciu telefonu komórkowego podczas snu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla systemu Windows 11

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij