Udostępnij
Tweetnij

Google Chrome 103 jeszcze dziś. Co nowego w przeglądarce?

Google Chrome 103 to najnowsze wydanie popularnej przeglądarki internetowej. Co nowego tu znajdziemy? Nowości nie brakuje i wśród nich jest szybsze wczytywanie stron internetowych czy wsparcie dla plików AVIF w Web Share. Aktualizacja do Google Chrome 103 powinna ruszyć jeszcze dziś w późniejszych godzinach.

Google Chrome 103 to przeglądarka internetowa, która zadebiutuje po czterech tygodniach od poprzedniego wydania. Wprowadzi ona pewne nowości. Wśród nich jest rozwiązanie, które powinno przełożyć się na szybsze wczytywanie stron. Zobaczmy sobie, co nowego tu znajdziemy.

W Google Chrome 103 zaimplementowano nowy mechanizm odpowiedzialny za wstępne ładowanie stron. Powinien on w widocznym stopniu przyczynić się do przyspieszenia wczytywania oraz zmniejszyć nadmierne obciążenie zasobów. Następnie mamy dodanie wsparcia dla plików AVIF w Web Share. Natomiast aplikacje webowe zyskały możliwość wyświetlania zawartości z użyciem lokalnych fontów.

Aktualizacja do Google Chrome 103 jeszcze dziś

Aktualizacja do przeglądarki Google Chrome 103 powinna rozpocząć się jeszcze dziś i powinno to nastąpić w późniejszych godzinach naszego czasu. Kolejnym wydaniem będzie wersja z numerkiem 104, która w kanale beta zostanie udostępniona 23 czerwca. Natomiast finalna odsłona tej aplikacji, według harmonogramu wydawniczego, pojawi się 2 sierpnia. Tak więc tym razem nie nastąpi to po czterech tygodniach, a nieco później.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij