Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja Evernote na iOS dostaje trzy nowe widżety

Aplikacja Evernote na iOS doczekała się większej aktualizacji. Wprowadza ona trzy nowe widżety, które można umieścić na ekranie iPhone’a. Pasek akcji daje szybki dostęp do notatek czy zadań. Są też osobne elementy z listami. Nowość z Evernote dla iOS jest już dostępna w ramach uaktualnienia dostępnego w App Store.

Evernote to popularna aplikacja, która obecnie pozwala już nie tylko tworzyć notatki i dziś oferuje znacznie więcej funkcji. W App Store niedawno pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla iOS, która wprowadziła ciekawe nowości. Są to trzy nowe widżety, które użytkownicy iPhone’ów mogą wstawiać sobie na ekranie telefonu. Rzućmy sobie na nie okiem.

Nowe widżety z aplikacji Evernote na iOS

W aplikacji Evernote na iOS dostępne są trzy różne style widżetów. Do wyboru są następujące elementy:

  • Pasek akcji – daje szybki dostęp do wyszukiwania i skrótów celu tworzenia nowej notatki, zadania, szkicu czy zrobienia zdjęcia
  • Lista notatek – umożliwia podgląd utworzonych notatek
  • Lista zadań – jak wyżej, ale dla zadań

Dotknięcie jednej z opcji oferowanej przez widżety powoduje przeniesienie użytkownika do odpowiedniej sekcji w aplikacji Evernote na iOS. Szkoda tylko, że dodane elementy nie są w pełni interaktywne, ale to też wynika z ograniczeń stawianych przez platformę Apple. Warto dodać, że w 2020 r. oprogramowanie zostało przepisane od podstaw.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla użytkowników iPhone’ów

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij