Udostępnij
Tweetnij

WhatsApp i znikające czaty. Komunikator pozwoli zachować wiadomości

WhatsApp to komunikator, który oferuje znikające czaty. Jak zachować wiadomości, które tam się znajdują? Na ten moment nie jest to możliwe, ale wkrótce ma to ulec zmianie. Plany Meta ujawnia nam kod źródłowy aplikacji. Wiadomości z takich czatów WhatsApp będzie można zapisać i wtedy nie przepadną.

WhatsApp to wszechstronny komunikator, który oferuje różne funkcje. Wśród nich są znikające czaty, których zawartość z czasem przepada. Przechowywanych w nich wiadomości nie można obecnie zapisać, ale to powinno w niedługim czasie ule zmianie. Meta szykuje nową funkcję, którą użytkownicy z pewnością docenią.

Znikające czaty z komunikatora WhatsApp dostaną nową funkcję. Pojawi się nowa opcja o nazwie Zachowaj wiadomości, którą widać na załączonym poniżej zrzucie ekranowym. Jej wybór pozwoli zapisać zawartość. Z pewnością takie rozwiązanie zostanie docenione przez wielu użytkowników.

komunikator WhatsApp znikające czaty jak zachować wiadomości

Znikające czaty WhatsApp z zachowywaniem wiadomości wkrótce

Na razie nie wiadomo, kiedy znikające czaty z komunikatora WhatsApp dostaną taką nowość. Wiemy tylko tyle, co potwierdza nam kod źródłowy aplikacji, że Meta nad nią pracuje. Możemy jedynie się domyślać, że rozwiązanie zostanie dodane do popularnej platformy w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Co też pewnie zostanie poprzedzone jakimś programem pilotażowym. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij