Udostępnij
Tweetnij

YouTube dostaje reakcje emoji. Pojawiają się w aplikacji na iOS i Androida

Aplikacja YouTube dostaje kolejną nowość. To reakcje w postaci emoji, które były testowane od jakiegoś czasu. Teraz zaczyna je widzieć coraz więcej osób użytkujących aplikację na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Zobaczmy sobie, jak wyglądają te reakcje w YouTube oraz w jaki sposób można skorzystać z funkcji.

YouTube testuje reakcje emoji pod filmami już od kilku miesięcy, co firma całkiem niedawno potwierdziła. Teraz zaczyna je widzieć coraz więcej użytkowników aplikacji platformy na urządzeniach z systemami Android oraz iOS. Co jednak nie oznacza, że taka nowość pojawiła się u wszystkich. Dużą rolę odgrywają tutaj sami twórcy treści.

Po pierwsze takie reakcje emoji są dostępne tylko pod filmami wybranych twórców. Po drugie właściciele kanałów muszą je jeszcze włączyć po swojej stronie w ustawieniach. Jednak nawet i to nie gwarantuje, że użytkownicy będą mieli takie opcje do wyboru. Ot uroki testów.

Aplikacja YouTube na iOS i Androida wkrótce otrzyma reakcje emoji

Na razie trwa program pilotażowy nowej funkcji. Możemy jednak się domyślać, że z czasem takie reakcje emoji zostaną wdrożone szerzej. Jednak na dniach to jeszcze nie nastąpi, co warto mieć na uwadze. Jeśli jesteście w gronie testerów, to powinniście uzyskać dostęp do opcji pod wybranymi filmami w YouTube.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij