Udostępnij
Tweetnij

YouTube Music na Androida otrzyma zmiany obejmujące playlisty

YouTube Music na Androida wkrótce otrzyma kolejne modyfikacje. Tym razem zmiany obejmują playlisty. Aplikacja testuje obecnie nowy widok dla tej sekcji. Na razie zauważyli to w ramach programu pilotażowego użytkownicy z Francji. Obecnie nie wiadomo, kiedy YouTube Music otrzyma te zmiany w stałym wydaniu.

YouTube Music na Androida co jakiś czas ma zmiany testowane w ramach programów pilotażowych. Najnowsze z nich obejmują playlisty. Nie są to jeszcze na razie szeroko zakrojone testy, bo modyfikacje zauważyli na razie tylko użytkownicy popularne aplikacji z jednego kraju.

Można zauważyć, że pierwsze dwie linijki zawierają informację o twórcy listy odtwarzania i kiedy była ostatnio aktualizowana. Następnie pojawia się okładka z wyróżnionym obrazem wykonawcy po lewej stronie i pionowym tekstem po prawej, a okrągłe logo YouTube Music umieszczono w lewym górnym rogu. Prezentują to poniższe zrzuty ekranowe. Widać też zmodyfikowane przyciski czy nazwę playlisty, a górny obszar ma rozmyte tło z okładki.

aplikacja YouTube Music Android playlisty zmiany

Zmiany obejmujące playlisty w YouTube Music na Androida u nielicznych

Na razie zmiany te zauważyli tylko użytkownicy aplikacji YouTube Music z Francji. Nie wiadomo, czy program pilotażowy objął osoby także z innych krajów. Tym bardziej tajemnicą pozostaje wprowadzenie tych modyfikacji obejmujących playlisty u wszystkich. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na więcej informacji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij