Udostępnij
Tweetnij

YouTube Music goni aplikację Muzyka Google Play i dostaje użyteczną funkcję

YouTube Music nadgania braki, które ma względem aplikacji Muzyka Google Play. Pewne funkcje z tej drugiej nie zostały wprowadzone do pierwszej. Teraz pojawia się możliwość zapisu kolejki w playlistach. Google wprowadza taką nowość do aplikacji YouTube Music na Androida.

Aplikacja YouTube Music ma pewne braki względem prekursora. Tym jest oczywiście Muzyka Google Play, którą uśmiercono na rzecz tej pierwszej. Pewne funkcje są nieobecne, ale kolejne tygodnie sprawiają, że to się zmienia. Tak jest tym razem i została wprowadzona nowa opcja.

Nowością jest funkcja zapisywania kolejki w playlistach. YouTube Music dostało taką opcję i jej dotknięcie sprawia, że pojawia się nowe okno w trybie pełnoekranowym. Tam widać komunikat o pomyślnym dodaniu. Obok znajduje się przycisk, który pozwala uruchomić podgląd. Widać to na załączonych poniżej zrzutach ekranowych.

aplikacje YouTube Music Muzyka Google Play funkcje
aplikacje YouTube Music Muzyka Google Play funkcje

Nowa funkcja z YouTube Music w aplikacji na Androida

Warto dodać, że ten brak z aplikacji Muzyka Google Play pojawia się w YouTube Music na Androida dopiero teraz. Co jednak ciekawe w wersji na iOS taka opcja została wprowadzona już wcześniej. Dlaczego właściciele telefonów z zielonym robotem musieli czekać dłużej? Tego akurat nie wiadomo, ale cieszy, że i tutaj taka nowość została dodana.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij