Udostępnij
Tweetnij

Dysk Google i Tłumacz na iOS dostają nowe widżety. Gmail również uaktualniony

Dysk Google i Tłumacza na iOS doczekały się aktualizacji. Wraz z nią aplikacje otrzymują nowe widżety, w tym również w rozmiarze XL, który ułatwi dostęp do plików. Uaktualniono również aplikacje Gmail oraz Czat. Generowane przez nie powiadomienia mają teraz ikonkę zawierająca awatar nadawcy.

Dysk Google, Tłumacz, Gmail czy Czat to aplikacje, które są dostępne także na urządzeniach Apple, w tym iPhone’ach z iOS. Firma poinformowała o aktualizacjach, które przygotowano z myślą o oprogramowaniu dla sprzętów z logo nadgryzionego jabłka. Wśród nich są nowe widżety, ale na tym nie koniec.

aplikacje Dysk Google Tłumacz iOS nowe widżety Gmail aktualizacja
aplikacje Dysk Google Tłumacz iOS nowe widżety Gmail aktualizacja
aplikacje Dysk Google Tłumacz iOS nowe widżety Gmail aktualizacja

Aplikacje Dysk Google i Tłumacz otrzymały nowe widżety. Ta pierwsza wraz z aktualizacją dostaje element w formacie XL, który widać powyżej. Dzięki temu z ekranu urządzenia z iOS można łatwiej uzyskać dostęp do przechowywanych w usłudze plików. Natomiast w przypadku tej drugiej można uzyskać wygodny dostęp do tłumaczeń w ponad 100 językach.

Aktualizacje aplikacji Dysk Google i Tłumacz niejedynymi na iOS

Google przy okazji przygotowało także pewne nowości z myślą o aplikacjach Gmail oraz Czat. Otrzymały one udoskonalone powiadomienia, które teraz zawierają awatar nadawcy wiadomości. Dzięki temu będzie ich można szybciej zidentyfikować. Przy okazji lepiej przystosowano oprogramowania pod kątem trybu skupienia.

aplikacje Dysk Google Tłumacz iOS nowe widżety Gmail aktualizacja

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij