Udostępnij
Tweetnij

Google Chrome 97 na iOS sprawia problemy. Użytkownicy iPhone’ów zgłaszają błędy

Google Chrome 97 w wersji na iOS okazał się być psotliwy. Użytkownicy iPhone’ów raportują, że przeglądarka internetowa sprawia problemy. Błędy objawiają się zamrażaniem aplikacji czy brakiem możliwości korzystania z nowego Google Chrome na telefonach z iOS. Zapewne niedługo pojawi się aktualizacja z poprawkami.

Google Chrome 97 to najnowsza przeglądarka internetowa firmy, która została udostępniona w tym tygodniu na różne urządzenia. Aktualizacja została wydana także na iPhone’y z iOS. W przypadku tej konkretnej wersji aplikacja okazała się być jednak wadliwa i powoduje różne problemy oraz błędy. Skąd to wiemy? Zgłaszają je liczni użytkownicy telefonów z logo Apple.

Użytkownicy iPhone’ów raportują, że po aktualizacji Google Chrome na iOS do wersji z numerkiem 97 pojawiły się problemy. Przeglądarka internetowa zamraża się i nie pozwala na normalne użytkowanie. Błędy są poważne, bo uniemożliwiają przeglądanie stron internetowych w tej aplikacji.

Google Chrome 97 powoduje problemy w różnych wersjach iOS dla iPhone’ów

Błędy pojawiają się na różnych urządzeniach. Są to zarówno iPhone’y z iOS 15.2, jak i poglądową wersją beta systemu z numerkiem 15.3. Reinstalacja nic nie daje. Wynika to z faktu, że z App Store pobierana jest potem ta sama wersja. Trzeba więc poczekać, aż Google Chrome 97 otrzyma aktualizację z poprawkami.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij