Udostępnij
Tweetnij

Microsoft udostępnia Edge 97. Oto zmiany w nowej wersji

Microsoft Edge 97 to najnowsza wersja popularnej aplikacji. Co nowego wprowadza nowa przeglądarka internetowa? Znamy już zmiany oraz nowości z tego wydania. Wprowadzono m.in. automatyczne HTTPS czy obsługę cytatów. W rzeczywistości Microsoft Edge 97 wprowadza więcej funkcji i udoskonaleń.

Microsoft Edge 97 doczekał się finalnej wersji. Nastąpiło to po kilku tygodniach beta testów tej wersji aplikacji. Znamy już nowości oraz zmiany w tym oprogramowaniu. Zobaczmy, co nowego wprowadza ta konkretna odsłona programu.

Microsoft Edge 97 – zmiany i nowości w przeglądarce

  • Możliwość używania bieżącego profilu do logowania się w witrynach internetowych, gdy na urządzeniu zalogowanych jest wiele kont służbowych lub szkolnych.
  • Dodano wsparcie dla Microsoft Endpoint Data Loss Prevention (DLP) na komputerach Apple z systemem macOS.
  • Wprowadzono funkcję automatycznego wyboru HTTPS dla stron internetowych uruchamianych w przeglądarce internetowej.
  • Dodano obsługę generowania cytatów.
  • Wprowadzono funkcję ochronną Control Flow Guard (CFG), która działa na urządzeniach z Windows 8 i nowszymi systemami operacyjnymi.
przeglądarka internetowa Microsoft Edge 97 co nowego nowości zmiany aplikacje

W Microsoft Edge 97 rozwiązano także błędy związane z lukami z zakresu bezpieczeństwa obejmujące Chromium oraz pięć specyficznych tylko dla tego programu. Nowa przeglądarka jest już udostępniana w stabilnym kanale poprzez dedykowane mechanizmy do aktualizowania na urządzeniach z różnymi systemami operacyjnymi.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij