Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S21 Ultra dostaje nowy tryb Pro. Dzięki aplikacji Expert Raw

Samsung Galaxy S21 Ultra załapał się na nowy tryb Pro. Wprowadza go aplikacja Expert Raw udostępniona przez Koreańczyków. Nowość obejmuje teleobiektyw. W ten sposób ten aparat z modelu Samsung Galaxy S21 Ultra został wzbogacony o nową funkcjonalność.

Samsung Galaxy S21 Ultra ma konkretny aparat fotograficzny i ten teraz został wzbogacony o nowa funkcjonalność. Tą jest nowy tryb Pro, który otrzymał teleobiektyw. Stało się to możliwe za sprawą nowej aplikacji o nazwie Expert Raw, którą udostępnił koreański gigant. Ruch ten jest dosyć dziwny.

SamsuSamsung Galaxy S21 Ultra aparat teleobiektyw tryb Pro Expert Raw aplikacjeng Galaxy S21 Ultra aparat ultraszerokokątny tryb Pro Expert Raw aplikacje

Samsung Galaxy S21 Ultra ma tryb Pro nie od dziś, ale ten działa tylko w powiązaniu z aparatem szeroko- i ultraszerokokątnym. Jednak jakikolwiek zoom realizowany przez te elementy kamery jest cyfrowy. Teleobiektyw zyskuje nową funkcję poprzez Expert Raw, a nie aktualizacje oprogramowania, co jest dosyć dziwnym rozwiązaniem. Tym bardziej, że ta dostępna jest na razie do pobrania tylko w koreańskim sklepie Galaxy Store.

Teleobiektyw z modelu Samsung Galaxy S21 Ultra powinien dostać tryb Pro nie poprzez Expert Raw

Samsung zdecydował się na dosyć dziwny ruch, ale tak naprawdę musimy się po prostu z tym pogodzić. W rzeczywistości wspomniany tryb Pro dla Galaxy S21 Ultra mógł zostać udostępniony w inny sposób, a nie w ramach dodatkowej aplikacji. Cóż, pozostaje wierzyć, że wkrótce pobierzemy ją też na innych rynkach.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Signal

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij