Udostępnij
Tweetnij

Gmail na Androida dostaje nowy widżet oparty na Material You

Gmail na Androida dostaje nowy widżet, który został oparty na języku projektowania Material You. Nowość pojawiła się wraz z aktualizacją z numerkiem 2021.10.31. Nowy widżet pozwala wybrać kilka rozmiarów. Zobaczmy sobie, jak wygląda ten element z Gmaila.

Gmail na Androida to bardzo popularna aplikacja, którą Google też postanowiło przystosować pod kątem języka projektowania Material You z Androida 12. Do tej pory w tym programie był dostępny widżet, ale miał on dosyć prostą postać. Ten nowy oferuje znacznie więcej funkcji i przy okazji lepiej się prezentuje.

Niedawno wspominaliśmy wam, że nowy widżet został dodany w aplikacji Gmail na urządzenia z iOS. Teraz funkcja pojawia się także na Androidzie 12. Element widoczny jest na zrzutach ekranowych załączonych niżej. Te prezentują zmiany i kilka widoków. Poza przyciskiem do tworzenia nowej wiadomości jest także podgląd maili oraz kontrolki ze skrótami dla dodatkowych funkcji.

aplikacja Gmail widżet Material You

Widżet Material You w aplikacji Gmail 2021.10.31

Nowy widżet bazujący na języku projektowania Material You został dodany aktualizacji aplikacji Gmail z numerkiem 2021.10.31. Jest on podobny do tego, który wprowadzono w Google Keep. Uaktualnienie jest dystrybuowane poprzez Sklep Play. Możliwe, że już na waszym urządzeniu się znajduje.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij