Udostępnij
Tweetnij

Windows 11 z prostym udostępnianiem ekranu w Microsoft Teams

Windows 11 otrzymuje lepszą integrację z aplikacją Microsoft Teams. Nową funkcją jest wygodne udostępnianie ekranu z okienek w komunikatorach. Nie tylko tym należącym do giganta z Redmond. Na razie Windows 11 otrzymał takie rozwiązanie w poglądowym wydaniu oprogramowania.

Windows 11 został zintegrowany z platformą Microsoft Teams. Popularny komunikator jest wbudowany w nowe okienka. Firma jednak cały czas stara się rozszerzyć integrację pomiędzy systemem operacyjnym oraz platformą do komunikacji. Wkrótce zostanie zapewnione proste i wygodne udostępnianie ekranu. Nowość zapowiedziano na oficjalnym blogu.

Windows 11 otrzymuje nową opcję. Odpowiada ona za łatwe udostępnianie ekranu w Microsoft Teams. Możliwe to będzie z poziomu nowego skrótu umieszczonego w menu poszczególnych aplikacji na pasku zadań, co widać na załączonym niżej zrzucie ekranowym. Z czasem zostanie to rozszerzone o inne komunikatory, ale na to chwilę na razie poczekamy.

Windows 11 udostepnianie ekranu Microsoft Teams

Udostępnianie ekranu z Windows 11 w Microsoft Teams w wersji poglądowej

Na razie nowa funkcja została udostępniona do testów. Microsoft ogłosił taką opcję przy okazji zapowiedzi poglądowej kompilacji Windows 11 z kanału Dev. To build z numerkiem 22499. Tak więc na dostępność nowej integracji z Microsoft Teams w finalnej wersji trochę sobie jeszcze poczekamy.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij