Udostępnij
Tweetnij

Google Maps na Androida już z ponad 10 mld pobrań ze Sklepu Play

Google Maps to bardzo popularna aplikacja, która dostępna jest nie tylko na urządzenia z systemem Android, ale także z iOS. Mapy dokonały czegoś, co nie udało się innemu oprogramowaniu. Sklep Play informuje, że liczba pobrań Google Maps na Androida przekroczyła już barierę 10 mld.

Google Maps to aplikacja, której pewnie nie trzeba przedstawiać prawie nikomu. Każdy, kto ma smartfona prędzej czy później zetknie się z tym oprogramowaniem. Wersja na Androida osiągnęła ciekawy kamień milowy, o czym informuje Sklep Play, a dokładnie licznik pobrań, który znajduje się w opisie Map na Androida.

Z informacji, które można znaleźć na stronie Sklepu Play wynika, że Google Maps na Androida pobrano już ponad 10 mld razy. To więcej od liczby ludzi na całym świecie. To naprawdę spektakularny wynik, który do tej pory osiągnęło bardzo mało aplikacji. Można je wymienić w zasadzie na palcach jednej ręki.

aplikacja Mapy Google Maps Android Sklep Play

Google Maps to nie jedyna aplikacja w Sklepie Play z 10 mld pobrań

Sklep Play wyszczególnia jeszcze tylko dwie inne aplikacje na urządzenia z systemem Android, które na liczniku mają ponad 10 mld pobrań. Są to YouTube oraz Usługi Google Play. Te drugie nie dziwią, bo są częścią oprogramowania smartfonów z zielonym robotem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło: 9to5google

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij