Udostępnij
Tweetnij

Przypomnienia Asystenta Google dostają dark mode

Przypomnienia z funkcji Asystent Google otrzymały dark mode. To kolejny obszar oprogramowania, gdzie został dodany ciemny motyw. Takie przypomnienia można też tworzyć w aplikacjach Kalendarz oraz Keep. Zobaczmy sobie, jak wyglądają zmiany na zrzutach ekranowych.

Asystent Google integruje się z funkcją przypomnienia, które w systemie operacyjnym Android można dodawać na różne sposoby. Firma już od jakiegoś czas wprowadza, gdzie tylko może dark mode. Teraz ciemny motyw zawitał również do tego obszaru oprogramowania.

Przypomnienia z Asystenta Google do tej pory miały jasne tło. Było tak niezależnie od motywu wybranego na urządzeniu z systemem Android. Teraz to uległo zmianie i wprowadzono tutaj dark mode. Ciemny motyw z pewnością doceni sporo użytkowników, którzy preferują tego typu wygląd. Zmiany możecie zobaczyć na poniższych zrzutach ekranowych.

Asystent Google przypomnienia dark mode ciemny motyw

Przypomnienia Asystenta Google z dark mode po stronie serwerów

Google rozpoczęło wdrażanie dark mode dla przypomnień Asystenta po stronie własnych serwerów. To oznacza, że funkcja udostępniana jest niezależnie od aktualizacji aplikacji. Pełne wprowadzenie ciemnego motywu u wszystkich użytkowników może trochę potrwać, bo będzie przebiegać etapami. Jeśli jeszcze nie widzicie zmian na własnym telefonie, to cierpliwości. Wkrótce powinny pojawić się także u was.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij