Udostępnij
Tweetnij

Twój telefon z Windows 11 dostaje nowe UI. Aplikacja mocno się zmieniła

Twój telefon to jedna z tych aplikacji dla systemu Windows 11, którą Microsoft mocno odświeży. Pojawia się nowe UI, gdzie firma zmodyfikowała pewne elementy interfejsu użytkownika. W Twój telefon z Windows 11 zrezygnowano z menu bocznego. Zastąpiono je powiadomieniami z aplikacji.

Twój telefon z Windows 11 również doczekał się zmian, co objęło także inne aplikacje dla nowych okienek. Microsoft postawił na nowe UI. Odświeżono interfejs użytkownika i przy okazji nieco zmodyfikowano pracę z tym oprogramowaniem. Zobaczmy, co dokładnie się zmieniło.

Twój telefon z systemu Windows 11 ma zaokrąglone narożniki i Microsoft postanowił zrezygnować z menu bocznego po lewej stronie. Dostępne tu wcześniej opcje zdecydowano się przenieść do góry programu. W to miejsce pojawiają się powiadomienia z różnych aplikacji, co widać na załączonym poniżej zrzucie ekranowym.

aplikacja Twój telefon z Windows 11 nowe UI

Windows 11 i nowa aplikacja Twój telefon już blisko

Windows 11 jest już bardzo blisko. Microsoft planuje zacząć udostępniać nowe okienka od 5 października. Oczywiście będzie to wyglądało podobnie, jak w przypadku dużych aktualizacji funkcyjnych dla „dziesiątki”, a więc proces będzie przebiegał etapami. Wraz z nowymi okienkami zostaną odświeżone również liczne aplikacje. Nie tylko Twój telefon, ale także wiele innych programów.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe programy do retuszu zdjęć

źródło: XDA-Developers

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij