Udostępnij
Tweetnij

MIUI 13 coraz bliżej. Xiaomi dodaje wsparcie w aplikacji MIUI Cleaner

MIUI 13 to nowa nakładka Xiaomi. Jej debiut jest blisko. Świadczy o tym dodanie wsparcia w aplikacji MIUI Cleaner. Prawdopodobnie MIUI 13 zobaczymy latem.

MIUI 13 to nadchodząca nakładka Xiaomi, która była obiektem przecieków. Jej premiera zbliża się coraz większymi krokami. Zdaje się to potwierdzać nowa beta narzędzia MIUI Cleaner. Wykaz zmian aplikacji ujawnia, że dodano w niej wsparcie dla nowego oprogramowania.

W oficjalnym wykazie zmian aplikacji MIUI Cleaner w wersji z numerkiem 21.05.26.beta czytamy, że dodano obsługę pływającego okna z nakładki MIUI 13. Widać to na załączonym niżej zrzucie ekranowym. Tak więc Xiaomi zdaje się nam dawać do zrozumienia, że debiut nowej nakładki musi być nieodległy. Oficjalna prezentacja może być już naprawdę blisko.

kiedy premiera nakładka Xiaomi MIUI 13 Cleaner

Xiaomi zaprezentuje MIUI 13 zapewne latem

Możemy się domyślać, że Xiaomi będzie chciało pochwalić się nową nakładką MIUI 13 latem tego roku. Obecnie firma zajmuje się wdrażaniem innej dużej aktualizacji, która ma numerek 12.5. Ta sukcesywnie trafia na kolejne smartfony. Również pochodzące z globalnej dystrybucji. Na więcej informacji będziemy musieli jeszcze poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij