Udostępnij
Tweetnij

Gmail na Androida na łatwą zmianę zdjęcia konta Google

Gmail na Androida doczekał się kolejnej nowości. Tym razem obejmującej konto Google i jego zdjęcie. W aplikacji Gmail będzie można je szybko zmienić.

Gmail na Androida to aplikacja, która staje się coraz większym kombajnem. To już nie tylko klient pocztowy, a porgram dający dostęp do wielu różnych funkcji. Wśród nich są komunikator Czat czy wiele innych opcji. Teraz pojawia się kolejna nowość obejmująca konto Google, a dokładniej zdjęcie profilowe. Chodzi oczywiście o awatar.

Gmail na Androida pozwala teraz szybko zmienić to zdjęcie. Konto Google wcześniej nie umożliwiało takiej operacji w tej aplikacji. Teraz to uległo zmianie. Po jego stuknięciu palcem pojawią się nowe opcje. Wśród nich jest usunięcie lub też dokonanie zmiany. Obrazują to poniższe zrzuty ekranowe.

aplikacja Gmail na Androida zdjęcie konto Google awatar

Nie jest to jakaś wielka zmiana, ale taką funkcję z pewnością docenią ci użytkownicy, którzy często dokonują zmiany zdjęcia profilowego dla konta Google. Sam przełącznik kont nie jest jeszcze dostępny we wszystkich aplikacjach firmy. Brakuje go w Czat, Meet, Dysku oraz Dokumentach. Z pewnością jednak zostanie wprowadzony również i tutaj. To tylko kwestia czasu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij