Udostępnij
Tweetnij

Zdjęcia Google dostają w końcu filtry. Wyszukiwarka staje się lepsza

Zdjęcia Google dostały wyczekiwaną funkcję. To filtry dla wyszukiwania. W ten sposób wyszukiwarka w aplikacji Zdjęcia Google jest bardziej użyteczna.

Zdjęcia Google to popularna usługa, która pozwala łatwo odnajdywać zbiory fotografii. Służy do tego wbudowana w aplikację wyszukiwarka. Teraz pojawia się tu wyczekiwana nowość i tą są filtry. Dzięki temu odnajdywanie konkretnych pozycji będzie jeszcze prostsze i skuteczniejsze. Zobaczmy sobie, jak to dokładnie działa.

Zdjęcia Google w trakcie szukania konkretnych osób wyświetlają teraz filtry. Umieszczone są one pod paskiem wyszukiwania. Dzięki temu proces odnajdywania fotografii można skutecznie zawęzić. Wybierając na przykład z dostępnych tam opcji: filmy, autoportrety czy zrzuty ekranu. Dzięki temu będzie też łatwiejsze znalezienie całej grupy ludzi.

aplikacja zdjęcia google filtry wyszukiwarka

Filtry w aplikacji Zdjęcia Google zwiększają skuteczność wyszukiwarki

Nowa funkcja sprawia, że wyszukiwarka aplikacji Zdjęcia Google jest jeszcze skuteczniejsza. Niestety filtry nie są jeszcze szeroko dostępne. Na razie pojawiły się u wybranych użytkowników aplikacji. Jest możliwe, że jest to jakiś zawężony program pilotażowy. Z czasem jednak pojawią się w finalnej wersji. Jest to tylko kwestia czasu. Na razie trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij