Udostępnij
Tweetnij

Microsoft Edge z Windows 10 pozwoli współdzielić karty z Androidem

Microsoft Edge z Windows 10 otrzyma nową funkcję. To karty, które będzie można współdzielić z urządzeniami z systemem Android. Na razie ma ją testowy Edge.

Microsoft Edge z Windows 10 za kilka tygodni otrzyma ciekawą nowość. Udostępniono ją już w poglądowej wersji popularnej przeglądarki internetowej. Nowa opcja pozwala współdzielić otwarte karty z urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemu Android. Zobaczmy sobie, jak to dokładnie działa.

Microsoft Edge w wersji dla Windows 10 dostał nowy przycisk wysyłania. Klikając na niego zostanie wyświetlona lista urządzeń, na które można wysłać karty. Obejmuje ona te sprzęty, gdzie jesteśmy zalogowani tym samym kontem Microsoftu. Działanie nowej opcji obrazuje poniższa animacja. Widzimy, że jest to szybki i wygodny sposób na przesyłanie.

Microsoft Edge Windows 10 współdzielenie karty Android

Microsoft Edge z Windows 10 z wyśle karty na Androida na razie w wersji Canary

Jak już wspomnieliśmy, nowa funkcja nie jest dostępna w finalnym wydaniu przeglądarki Edge, a poglądowym z kanału Canary. Chcąc skorzystać z opcji trzeba zainstalować wydanie z numerkiem 92.0.873.0 dla Windows 10 i 92.0.870.0 na urządzenia z systemem Android. Za kilka tygodni nowość powinna być dostępna w sfinalizowanych edycjach przeglądarki.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij