Udostępnij
Tweetnij

Google testuje odświeżoną sekcję Discover w Androidzie 12

Android 12 może wprowadzić odświeżoną sekcję Discover. Zmiany dostrzeżono w aplikacji Google Beta. Tam pojawiają się pewne modyfikacje. Zobaczmy je sobie.

Android 12 na razie dostępny jest w wersji poglądowej. Wprowadzi jednak wiele nowości. Te obejmą też wybrane aplikacje. Zwiastują to zmiany szykowane w sekcji Discover. Dostrzeżono je w nowej wersji Google Beta i u osób, które mają zainstalowany nowy system operacyjny na Pixelach. Zobaczmy, co uległo modyfikacji.

Zmiany pojawiają się w Google Beta z numerkiem 12.14. Po wykonaniu aktualizacji na urządzeniach z zainstalowanym systemem Android 12 pojawia się przeprojektowany nagłówek w sekcji Discover. Wcześniej była ona wyższa i miała też większe logo. Teraz zdecydowano się na ich zmniejszenie. Trochę zmodyfikowano też tła.

testy Discover Android 12 Google beta

Zmiany w Discover z Google Beta tylko w systemie Android 12

Serwis źródłowy postanowił przekopać kod źródłowy. To pozwoliło ustalić, że zmiany te rzeczywiście są ekskluzywne dla sekcji Discover tylko w systemie Android 12. Jeśli będziecie mieć najnowszą wersję Google Beta zainstalowaną na urządzeniu ze starszym OS-em, to tam się nie pojawią, co warto mieć na uwadze.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij