Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google otrzyma funkcję Memory. Smartfon z Androidem ma działać jak organizer

Asystent Google dostanie nową funkcję. To Memory, której doszukano się w aplikacji. W ten sposób smartfon z systemem Android ma działać jak organizer.

Asystent Google cały czas jest rozwijany. Dowiadujemy się o nowej funkcji. Tym razem jest to Memory, o której informacji doszukał się w kodzie serwis źródłowy. Nowość zapowiada się ciekawie i sprawi, że smartfon z systemem Android ma działać jak organizer. Zobaczmy, czego można się tu spodziewać.

Memory sprawi, że Asystent Google będzie mógł przechwytywać zawartość ekranu, obrazy czy przypomnienia i następnie zapisać je w jednym miejscu. Potem będzie je można łatwo odszukać. Zachowywanie będzie możliwe poprzez polecenia głosowe lub skrót na ekranie głównym. W przypadku niektórych elementów będzie oferowany podgląd.

Asystent Google funkcja Memory organizer Android

Warto dodać, że w zależności od elementów przechowywanych przez Memory, Asystent Google ma dysponować różnymi opcjami. Wśród czynności będzie wyszukiwanie stanu lotów, czas gotowania, śledzenie przesyłek i wiele więcej. To tylko wybrane z nich. Tak więc smartfon z Androidem rzeczywiście będzie mógł tu działać jak swego rodzaju elektroniczny organizer.

Asystent Google funkcja Memory organizer Android

Nie wiadomo, kiedy Asystent Google otrzyma funkcję Memory

Pamiętajmy, że to rozwiązanie nie znajduje się na razie nawet na etapie publicznych testów. Z kodu aplikacji wiadomo tylko, że Google pracuje nad taką funkcją. Nie wiadomo, kiedy Asystent otrzyma Memory. Możliwe, że przed publicznym wprowadzeniem najpierw zostanie uruchomiony program pilotażowy, gdzie część osób wypróbuje to przed innymi.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Telegram

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij