Udostępnij
Tweetnij

WhatsApp testuje zmiany obejmujące współdzielenie multimediów

WhastApp to komunikator, który czekają kolejne zmiany. Tym razem obejmujące współdzielenie multimediów. Zobaczmy, co ma się tu zmienić w aplikacji WhatsApp.

WhatsApp to komunikator, który cały czas jest rozwijany. Co nie dziwi, bo to najpopularniejsza tego typu aplikacja na całym świecie. Oprogramowanie czekają kolejne zmiany, które dostrzeżono w poglądowej wersji. Tym razem obejmą one współdzielenie multimediów. Co dokładnie ma się tu zmienić?

Serwis źródłowy, który dotarł do tych nowości, zdołał je aktywować. Dzięki temu mamy okazję zobaczyć, jakie zmiany czekają udostępnianie multimediów poprzez komunikator WhatsApp. Są one jednak dosyć kosmetyczne. Poniżej (po prawej stronie) widać odświeżony pasek wraz z polem do wstawiania podpisu. Ma on szary kolor i jest zaokrąglony. Sam przycisk do wysyłania uległ zmniejszeniu.

zmiany współdzielenie multimediów udostępnianie WhatsApp

Zmiany obejmujące współdzielenie multimediów w WhatsApp na razie w wersji beta

Modyfikacje te zostały dostrzeżone w aktualizacji WhatsApp w wersji beta na urządzenia z systemem Android. Dokładnie w aplikacji mającej numerek 2.21.5.4. Za jakiś czas zapewne komunikator otrzyma te zmiany w stałym wydaniu. Nie wiadomo, kiedy jednak miałoby to dokładnie nastąpić. Na razie musimy poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij