Udostępnij
Tweetnij

AirMusic, czyli prosty sposób na AirPlay na Androidzie

AirPlay i Android teoretycznie się wykluczają. Jednak dzięki AirMusic to połączenie jest możliwe. To aplikacja, która daje obsługę dla AirPlay w Androidzie.

AirPlay to technologia opracowana przez Apple. Nie jest ona dostępna tylko na urządzeniach tej marki, bo odbiorników jest dziś dużo więcej. Jednak na urządzeniach z systemem Android wsparcie dla tego rozwiązania nie jest oferowane. Tymczasem z pomocą nadchodzi aplikacja AirMusic. Co ona umożliwia?

AirMusic to następca znanego niegdyś AirAudio. Twórca powrócił z nowym oprogramowaniem, które pozwala na wygodne przesyłanie multimediów drogą bezprzewodową do zgodnych odbiorników. Możliwe to jest na urządzeniach z systemami Android 10 lub nowszą wersją. Starsza wymaga dostępu do roota. AirPlay to tylko jedna z możliwości aplikacji.

AirMusic czyli jak przesyłać multimedia z Android do Apple AirPlay

AirMusic to nie tylko AirPlay na urządzeniach z systemem Android

Dzięki AirMusic można przesyłać multimedia na zgodne z AirPlay urządzenia z poziomu smartfona z systemem Android. Jednak oprogramowanie oferuje też dostęp do sprzętów Freebox, Fire TV, Raspberry Pi, Chromecast, Smart TV, Roku, SONOS czy Denon HEOS i innych. Za darmo prześlemy tylko 10 minut materiału i ten następnie zostanie przerwany dźwiękami. W wersji Pro kosztującej 4.49 dol. limit ten znika.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij