Udostępnij
Tweetnij

Google Gboard dostaje odświeżony interfejs. Jest nowy motyw i font

Google Gboard dostaje odświeżony interfejs. Pojawia się tam nowy font i motyw. Te zmiany wcześniej były dostępne w klawiaturze Google Gboard u nielicznych.

Klawiatura Google Gboard cały czas jest rozwijana. Kilka miesięcy temu u bardzo nielicznych użytkowników zaczęły pojawiać się zmiany. Obejmowały one odświeżony interfejs aplikacji, który wprowadzał nowy motyw oraz font. Wtedy widziało go bardzo niewiele osób i musiał to być bardzo zawężony program pilotażowy.

Teraz w klawiaturze Google Gboard zaczynają pojawiać się zmiany u większej liczby użytkowników, choć nadal jest to test. Zmiany widać poniżej. Jak nietrudno zauważyć, jest nowy motyw oraz font, które przypomina Sans z innych produktów producenta. Występuje on też w interfejsie smartfonów Pixel.

nowa klawiatura Google Gboard odświeżony interfejs nowy motyw font

Odświeżony interfejs klawiatury Google Gboard na razie w wersji beta

Zmiany te pojawią się w klawiaturze Google Gboard beta. Dokładnie w aplikacji z numerkiem 9.8.07.328163918. Jednak i tak nie są widoczne u wszystkich użytkowników tej wersji, a więc dochodzi dodatkowy czynnik. Tym jest włączenie modyfikacji po stronie serwerów. Na razie nie wiadomo, kiedy taki odświeżony interfejs pojawi się w stabilnym wydaniu aplikacji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij