Udostępnij
Tweetnij

Google Chrome 85 dostępny. Wprowadza liczne usprawnienia dla kart

Chrome 85 to najnowsza przeglądarka internetowa Google, która wprowadza pewne nowości. Firma zwiększyła wydajność dla kart uruchamianych w aplikacji i wprowadziła udoskonalenia z zakresu ich grupowania. Jest też nowy podgląd zawartości kart ze stronami. Zobaczmy, co nowego jeszcze wprowadza Google Chrome 85.

Google Chrome 85 jest już dostępny do pobrania. Nowa przeglądarka internetowa wprowadza pewne nowości, nad którymi w ostatnim czasie pracowała firma. Wiele z nich dotyczy kart. Zobaczmy więc, co nowego wprowadza odświeżona wersja aplikacji.

Google Chrome 85 – co nowego w przeglądarce

Google Chrome 85 wprowadza udoskonalenia obejmujące karty, które zaoferują o 10 proc. lepszą wydajność. Mają szybciej się ładować i wprowadzono także nowy sposób na ich grupowanie. W odnalezieniu tej konkretnej pomoże podgląd generowany w postaci małego okienka. Można go uzyskać po najechaniu na kartę kursorem myszy. Wprowadzono także nowy sposób na pracę z kartami w trybie tabletu, który ma być bardziej przyjazny.

przeglądarka internetowa Google Chrome 85 co nowego nowości wykaz zmian grupowanie kart podgląd przeglądarka internetowa Google Chrome 85 co nowego nowości wykaz zmian grupowanie kart podgląd przeglądarka internetowa Google Chrome 85 co nowego nowości wykaz zmian grupowanie kart podgląd

Google zapowiada także zmiany obejmujące obsługę PDF-ów. Chrome 85 pozwoli wypełniać takie pliki i zapisywać zmiany bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Ponadto w aplikacji na urządzenia z systemem Android ułatwiono udostępnianie adresów URL z wykorzystaniem kodów QR. Nowe wydanie to także 20 poprawek z zakresu bezpieczeństwa. Z czego dwa biuletyny oznaczone są statusem wysokiego zagrożenia.

Przeczytaj także: 8 wskazówek do komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij