Udostępnij
Tweetnij

Gmail dostaje szybkie ustawienia. Google już je wdraża

Gmail dostaje szybkie ustawienia, które dadzą dostęp do popularnych opcji w przejrzysty sposób. Google rozpoczyna wdrażać zmiany, ale pełny rollout trochę potrwa. Ma to zająć kilka tygodni, a więc wszyscy użytkownicy poczty e-mail od razu ich nie zobaczą. Zobaczmy, co Gmail z nowymi ustawieniami ma do zaoferowania.

Gmail otrzymuje szybkie ustawienia, które mają na celu dać użytkownikom łatwy dostęp do opcji mających umożliwić personalizowanie popularnej poczty e-mail. Dotyczy to motywu czy wyglądu, które internauci mogą dostosować pod kątem własnych preferencji. Google już rozpoczęło wdrażać te zmiany, ale pełne ich udostępnienie trochę zajmie.

Szybkie ustawienia w usłudze Gmail przygotowano w taki sposób, aby użytkownik mógł łatwo wybrać najlepszy układ dla siebie. Zmiana którejkolwiek z opcji spowoduje, że jest od razu generowany podgląd na żywo. Po to, aby można to było zobaczyć. Dostęp do wszystkich funkcji można nadal uzyskać i jest to możliwe po kliknięciu przycisku u góry panelu.

poczta e-mail Google Gmail szybkie ustawienia

Szybkie ustawienia w poczcie Gmail u wszystkich nieprędko

Google wyjaśnia, że już zaczęło udostępniać te zmiany. Administratorzy popularnej poczty nie muszą nic robić, bo domyślnie szybkie ustawienia zostaną włączone u wszystkich użytkowników. Rollout potrwa kilka tygodni. Jednak już w lipcu Gmail powinien oferować je u wszystkich.

Przeczytaj także: WhatsApp – triki i funkcje, które warto znać

źródło: GSuiteBlog

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij